Old-Generation RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Sabau.BRAZLIANU
Admin
Mesaje : 20
Data de înscriere : 07/01/2019

Aplicatii helper Empty Aplicatii helper

Mar Ian 08, 2019 7:37 pm
(!) Aici poti aplica pentru functia de helper pe serverul rpg.old-generation.ro dupa modelul de mai jos.
(!) Pentru a aplica pentru functia de helper ai nevoie de minim 10 ore jucate. Nu aplica daca nu ai minim 5 de ore jucate pe acest server.
(!) Nu folositi alt font in aplicatie sau culori. Lasati aplicatia cat mai simpla si usor de citit.


- daca nu iti face placere sa raspunzi la intrebarile puse de playerii incepatori, nu aplica.
- daca doresti sa fii helper doar pentru a ajunge admin, functia de helper nu-ti garanteaza asta.
- cei care vor obtine functia de helper si fac parte dintr-o factiune pe alt server de pe Bugged vor fi nevoiti sa renunte la factiune pe acel server.
- abuzul de functie poate duce la ban permanent. Daca primesti functia de helper nu inseamna ca vei putea sa faci ce vrei.
- daca stii ca folosesti un limbaj vulgar, nu aplica. Nu avem nevoie de helperi care se injura cu alti playeri.


Titlu topic

--------------------

Nickname - X ore jucate. Ex: Marcel - 5 ore jucate

Model postare

---------------------------------

Nick pe server:

Cea mai mare realizare pe Old-Generation:
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:


De ce crezi ca meriti helper?:
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:


Ai fost banat vreodata ? Cand si de ce? (daca ban-ul a disparut din last punish si era legat de cheats, insulte staff, TW mentioneaza luna si anul in acest caz):
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:


Varsta reala:
Ce alte jocuri mai joci?:
De ce iti place sa joci SAMP?:
Ce vei face dupa terminarea liceului?:

Ce te deranjeaza cel mai mult la Old-Generation?:
Cu ce se ocupa un helper?:


Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:
Daca un player intreaba cum poate cumpara o masina, cum ii raspunzi?:
Daca un player intreaba cum aplica la factiunea Taxi LS, cum ii raspunzi?:
Daca un player intreaba cum poate crea un clan, cum ii raspunzi?:
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe Black pentru bani pe Blue?:
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu Hunter ca politist?:
avatar
Morky20
Mesaje : 5
Data de înscriere : 08/01/2019

Aplicatii helper Empty Re: Aplicatii helper

Mier Ian 09, 2019 5:30 pm
Nick pe server:Morky

Cea mai mare realizare pe Old-Generation:Cand am avut helper
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Am fost FBI si am stat 1 saptamana
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:In LSPD si am fost dat afara pt neactivitate


De ce crezi ca meriti helper?:Deoarece am mai fost si stiu ce am de facut
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:8 ore
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:O sa ajut toti playerii
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Sunt respectos


Ai fost banat vreodata ? Cand si de ce? (daca ban-ul a disparut din last punish si era legat de cheats, insulte staff, TW mentioneaza luna si anul in acest caz):N am fost banat niciodata
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Am primit jail de multe ori pt DM


Varsta reala:15 ani
Ce alte jocuri mai joci?:Mai joc CS:GO
De ce iti place sa joci SAMP?:Pentru ca este un joc foarte fain
Ce vei face dupa terminarea liceului?:O sa mi vad de viata linistit

Ce te deranjeaza cel mai mult la Old-Generation?:Nu ma deranjeaza nimic
Cu ce se ocupa un helper?:Cu ajutatul playerilor


Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Ca trebuie sa dea de multe ori rob pentru a face skill
Daca un player intreaba cum poate cumpara o masina, cum ii raspunzi?:Scri /gps si dai pe Dealership.Iar cand ajungi acolo folosesti comanda /buycar
Daca un player intreaba cum aplica la factiunea Taxi LS, cum ii raspunzi?:Poti aplica pe forum.Foloseste comanda /forum pt a vedea forumul.
Daca un player intreaba cum poate crea un clan, cum ii raspunzi?:Scri /shop si apoi dai pe create clan.Iti trebuie RP pentru a face asta
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe Black pentru bani pe Blue?:Vor primi ban permanent
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu Hunter ca politist?:Se acorda FW


Ultima editare efectuata de catre Morky20 in Mier Ian 09, 2019 7:39 pm, editata de 1 ori
FeverOLD
FeverOLD
Mesaje : 17
Data de înscriere : 06/01/2019
Varsta : 22
Localizare : Undeva la capatul pamantului

Aplicatii helper Empty Re: Aplicatii helper

Mier Ian 09, 2019 7:38 pm
[RESPINS]
Pe mine nu ma intereseaza trecutul de pe alte servere!!!
CasianTAXI
CasianTAXI
Mesaje : 1
Data de înscriere : 09/01/2019

Aplicatii helper Empty Re: Aplicatii helper

Mier Ian 09, 2019 8:02 pm
Nick pe server: Casian06

Cea mai mare realizare pe Old-Generation:Am fost promovat ca si lider al factiunii Taxi.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Ultima factiune a fost Taxi Los Santos,momentan am stat o zi.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Nu am parasit nicio factiune deocamdata pe acest server.


De ce crezi ca meriti helper?:Eu cred ca merit helper deoarece stiu sa ajut playerii cu raspunsuri pentru intrebarile lor importante.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Acord acestui joc minim 5 ore pe zi maxim 6.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: In primul rand doresc sa ajut playerii si vreau sa avansez ca si admin.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Eu sunt mai intelept si mai altruist.


Ai fost banat vreodata ? Cand si de ce? (daca ban-ul a disparut din last punish si era legat de cheats, insulte staff, TW mentioneaza luna si anul in acest caz): Nu am fost banat vreodata.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu am primit niciodata warn,dar am luat jail fiindca omoram politisti.


Varsta reala: Varsta mea este de 12 ani.
Ce alte jocuri mai joci?:Mai joc Left 4 Dead 2 si Minecraft dar ma dedic mai mult SA:MP-ului.
De ce iti place sa joci SAMP?: Imi place sa joc SAMP deoarece este cel mai bun joc Roleplay si ma pasioneaza.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Inca nu sunt la liceu,dar as dori sa ma inscriu la o facultate.

Ce te deranjeaza cel mai mult la Old-Generation?: Pe Old-Generation nu ma deranjeaza nmk,este cel mai frumos server pe care l-am jucat pana acum.
Cu ce se ocupa un helper?: Un helper se ocupa cu acordarea raspunsurilor , intrebarilor playerilor de pe server.


Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Primesti skill cand faci rob.
Daca un player intreaba cum poate cumpara o masina, cum ii raspunzi?: Ii spun ca are nevoie de level 3 si ar trebuii sa viziteze DS-ul. [/gps] - DealerShip
Daca un player intreaba cum aplica la factiunea Taxi LS, cum ii raspunzi?:Contacteaza liderul pentru a te lua la test.
Daca un player intreaba cum poate crea un clan, cum ii raspunzi?: Trebuie sa ai PP-urile necesare pentru a achizitiona un clan. [/shop] - Clan
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe Black pentru bani pe Blue?: Acestia vor primi ban pentru tentativa afaceri ilegale.
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu Hunter ca politist?: Se acorda Faction Warn.
Alte precizari : Cu stima conducerii serverului!
FeverOLD
FeverOLD
Mesaje : 17
Data de înscriere : 06/01/2019
Varsta : 22
Localizare : Undeva la capatul pamantului

Aplicatii helper Empty Re: Aplicatii helper

Mier Ian 09, 2019 8:34 pm
[ACCEPTAT]
Alte precizari: Pot sa zic ca aici Casian06 dovedeste ca chiar daca are 12 ani este capabil de a avea o functie pe server
avatar
Morky20
Mesaje : 5
Data de înscriere : 08/01/2019

Aplicatii helper Empty Re: Aplicatii helper

Joi Ian 10, 2019 9:10 am
Nick pe server:Morky

Cea mai mare realizare pe Old-Generation:Cand am luat lider la Los Vagos
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Am fost in FBI si am stst 4 zile
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Am fost in SI si am stat 5 zile.Dar am parasit fa tiunea deoarece nu imi mai placea


De ce crezi ca meriti helper?:Eu cred ca merit helper deoarece stiu comenzi de helper
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:Jocului ii acord 8 ore
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:O sa ajut toti playerii ai serverului
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Sunt un om prietenos


Ai fost banat vreodata ? Cand si de ce? (daca ban-ul a disparut din last punish si era legat de cheats, insulte staff, TW mentioneaza luna si anul in acest caz):Am fost banat de 2 ori din cauza unui hacker acum vreo 3 zile.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:N am primit warn niciodata


Varsta reala:15 ani
Ce alte jocuri mai joci?:Mai joc CS:GO
De ce iti place sa joci SAMP?:Pentru ca este un joc distractiv si te poti intalni cu prietenii tai
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Ma voi bucura de viata

Ce te deranjeaza cel mai mult la Old-Generation?:Nu ma deranjeaza nimic
Cu ce se ocupa un helper?:Un helper se ocupa cu ajutatul playerilor


Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Faci skill cand dai rob
Daca un player intreaba cum poate cumpara o masina, cum ii raspunzi?:Ca sa cumperi o masina iti trebuie minim lvl 3.Foloseste comanda [/gps]-Dealer ship
Daca un player intreaba cum aplica la factiunea Taxi LS, cum ii raspunzi?:Pentru a aplica in Taxi LS trebuie sa intrebi liderul pentru a te primi la test
Daca un player intreaba cum poate crea un clan, cum ii raspunzi?:Pentru a face asta trebuie sa ai PP-urile necesare.Scri comanda [/shop]-Create Clan
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe Black pentru bani pe Blue?:Acestia vor primi ban pe motiv afaceri ilegale
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu Hunter ca politist?:Se acorda Faction Warn
FeverOLD
FeverOLD
Mesaje : 17
Data de înscriere : 06/01/2019
Varsta : 22
Localizare : Undeva la capatul pamantului

Aplicatii helper Empty Re: Aplicatii helper

Joi Ian 10, 2019 3:37 pm
[ACCEPTAT]
Continut sponsorizat

Aplicatii helper Empty Re: Aplicatii helper

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum