Old-Generation RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
St3f4n
Mesaje : 1
Data de înscriere : 10/01/2019

St3f4n2.0 - aplicatie lider News Reporters Empty St3f4n2.0 - aplicatie lider News Reporters

Joi Ian 10, 2019 4:38 pm
Nickname pe server:St3f4n2.0
Ore jucate:1
De cat timp joci pe server:De pe 10 ianuarie 2019
Varsta reala:14 ani.
Ce alte jocuri mai joci?:CS:GO si Gta V
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Ma voi duce la o facultate.
Cea mai mare realizare pe Old-Generaiton:Nu cred ca am avut o realizare mare indeajuns.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:Am sa fiu acceptabil cu toata lumea si am sa ofer o a doua sansa.
Ai citit regulamentul liderilor?:Da, l-am citit.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut):Pe aceasta factiune nu am avut nici-o factiune.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?:-
Ce te deranjeaza cel mai mult la Old-Generation?:Nu ma deranjeaza nimic, totul este ok.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:Deoarece am stofa si sunt sever cand este cazul, dar si moale si ingaduitor.

(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei si 150FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.

Ai fost banat vreodata ? Cand (daca ban-ul a disparut din last punish si era legat de cheats, insulte staff, TW mentioneaza luna in acest caz) si de ce?:Nu, nu am avut
Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?:Nu am fost intro mafie, dar am o parere buna despre sistemul de munca al acesteia.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?:Nu am fost intr-un departament, dar departamentele sunt cele mai cautate factiuni.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:Nu am fost intr-o factiune pasnica, dar sunt preferatele mele.
FeverOLD
FeverOLD
Mesaje : 17
Data de înscriere : 06/01/2019
Varsta : 22
Localizare : Undeva la capatul pamantului

St3f4n2.0 - aplicatie lider News Reporters Empty Re: St3f4n2.0 - aplicatie lider News Reporters

Joi Ian 10, 2019 5:22 pm
[RESPINSA]
Nu indeplinesti orele jucate pe server, in rest e ok mai fa ore pe server.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum